Автор Тема: ЛУГАНСЬКРИБООХОРОНА  (Прочитано 198850 раз)

0 Пользователей и 3 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн ЛГРО

 • Moderator
 • Старожил
 • *****
 • Сообщений: 201
 • Пол: Мужской
Re:ЛУГАНСЬКРИБООХОРОНА
« Ответ #240 : Июнь 13, 2014, 17:13:03 pm »
10 червня 2014 року на Луганщині закінчився термін заборони на лов риби у водосховищах та ставках – завершено двомісячник з охорони водних біоресурсів.
Під час цьогорічної весняно-літньої заборони на лов риби на Луганщині активізувалась співпраця Луганськрибоохорони та громадських організацій рибалок, які прийняли активну участь в забезпеченні охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх відтворення у водних об’єктах області.
Незважаючи на складну соціально-політичну ситуацію інспектори Луганськрибоохорони спільно з громадськими інспекторами, працівниками правоохоронних органів та громадськими організаціями рибалок Луганської області проводили злагоджену та послідовну роботу щодо забезпечення проведення спільних заходів із посиленого контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах області в період дії весняно-літньої заборони на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Луганської області в 2014 році.
Завдяки спільним зусиллям Луганськрибоохорони, інших зацікавлених організацій та громадськості протягом двомісячника з охорони водних біоресурсів на Луганщині було викрито 249 порушень Правил рибальства, затримано 1588,66 кг. риби, вилучено 278 заборонених знаряддя лову, сума збитків, нанесених протиправними діями браконьєрів рибному господарству України складає більш ніж 78 тис. грн.
Разом з тим, Луганськрибоохорона нагадує, що відповідно до чинного законодавства, до 30 червня ще триває заборона любительського рибальства, добування водних біоресурсів в придаткових водоймах (озерах, старицях, притоках та ін.). Також, до 30 червня триває заборона на лов (добування) раків (під час відтворення) та з 20 серпня до 30 вересня поточного року заборонено лов (добування) раків під час їх линьок.

Луганськрибоохорона

Оффлайн ЛГРО

 • Moderator
 • Старожил
 • *****
 • Сообщений: 201
 • Пол: Мужской
Re:ЛУГАНСЬКРИБООХОРОНА
« Ответ #241 : Июнь 13, 2014, 17:17:54 pm »
В рамках проведення заходів із посилення охорони водних біоресурсів та створення сприятливих умов для їх відтворення у водних об’єктах Луганської області під час дії весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у 2014 році, відповідно до затвердженого Плану спільних заходів, інспекторами Луганськрибоохорони 11 червня 2014 року, разом із представниками Станично-Луганської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок було проведено спільний рейд по рибогосподарських водоймах Станично-Луганського та Слов’яносербського районів Луганської області.
За результатами проведеного рейду на ринку м. Щастя було виявлено 2 факти протизаконного збуту водних біоресурсів – риби, без наявності відповідних документів (накладної та сертифікату якості), загальною вагою 12 кг. Відносно правопорушників складено адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 881 КУпАП.
Матеріали щодо вказаних правопорушень будуть направлені до суду для притягнення правопорушників до передбаченої чинним законодавством відповідальності.
Також, в ході проведення рейду, на водоймах Станично-Луганського району було виявлено заборонені знаряддя лову - сітки, у кількості 10 шт., загальною довжиною близько 4 кілометрів, власників сіток встановити не вдалось. Заборонені знаряддя лову вилучені та передані на склад Луганськрибоохорони за відповідним актом виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Луганськрибоохорона

Оффлайн ЛГРО

 • Moderator
 • Старожил
 • *****
 • Сообщений: 201
 • Пол: Мужской
Re:ЛУГАНСЬКРИБООХОРОНА
« Ответ #242 : Июль 23, 2014, 22:06:52 pm »
22 липня 2014р. під час проведення природоохоронного рейду головним державним інспектором Івановим Ю.В. спільно с громадськими інспекторами Луганськрибоохорони на території Білокуракинського району на водосховищі Самсонівська заводь, що відноситься до природно-заповідного фонду, було встановлено факт незаконного вилову водних біоресурсів забороненими сіткоснастевими  знаряддями лову – сітки в кількості 9шт.
За даним правопорушенням були складені 2 адмінпротокола за ст.85 ч4. КУпАП. Матеріали направлені  в Білокуракінський районний суд для прийняття рішення.
Луганськрибоохорона

Форум любителей рыбалки Луганщины

Re:ЛУГАНСЬКРИБООХОРОНА
« Ответ #242 : Июль 23, 2014, 22:06:52 pm »