Реєстрація ТОВ


Створюючи бізнес, Ви можете, виходячи з реальних можливостей вибрати яким саме чином його організувати і зареєструвати. Законодавство України передбачає декілька варіантів організаційно-правової форми підприємництва. Всі вони мають цілу низку певних переваг і недоліків, на яких варто загострити увагу з урахуванням сфери, масштабів і цілей Вашого бізнесу.

Для того, щоб вести свою справу, фірму потрібно зареєструвати її в державних органах. Як правило, реєстрація ТОВ дуже клопітлива справа. Хоч вона і не займає багато часу, новим підприємцям доводиться оббігати різні інстанції, щоб зробити всі необхідні документи. Крім того, необхідно правильно вказувати рід діяльності і вірно вказати всі послуги, які компанія зможе надавати. Людині, яка не вникала у своєму житті у всі нюанси, буде складно швидко розібратися з усією цією інформацією. Тому, краще довірити реєстрацію нової ТОВ професійним юристам, які стикаються з цим кожен день.

Реєстрація ТОВ в Києві займає в середньому від 3-5 робочих днів, залежно від району реєстрації.

Товариства з обмеженою відповідальністю є найбільш популярними, адже відкриття досить просте, а закони регламентовані досить чітко і зрозуміло.

У якості засновників товариства з обмеженою відповідальністю можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи, а також їх різні комбінації. Обов’язковою умовою відкриття ТОВ вважається наявність статутного капіталу, який у разі наявності кількох власників ділиться на відповідну кількість часток.

Сума даного статутного капіталу є гарантом ризику збитків, які несе ТОВ. При цьому самі засновники не несуть ніякої додаткової матеріальної відповідальності, крім тієї, що обмежена сумою статутного капіталу. Даний факт служить цілком раціональним поясненням, чому саме ТОВ на сьогоднішній день є найбільш затребуваною формою власності серед малих і середніх підприємств.

Особливість правового становища ТОВ  полягає в тому, що за рахунок статутного капіталу та іншого майна ТОВ відповідає за свої зобов’язання самостійно як юридична особа. У цивільному законодавстві України визначено, що учасники ТОВ  не відповідають за його зобов’язання і несуть ризик збитків, пов’язаних з діяльністю товариства в рамках вартості внесених ними вкладів до статутного капіталу та не відповідають перед кредиторами товариства своїм іншим майном, цінностями та грошовими коштами за борги суспільства.

 


Новости наших партнеров :


Оставить комментарий или два

Добавьте свой комментарий или трэкбэк . Вы также можете подписаться на комментарии по RSS.

Будте вежливы. Не ругайтесь. Оффтоп тоже не приветствуем. Спам, сообщения с матами убиваются моментально. Для добавления своего аватара, зарегистрируйте в системе Gravatar, e-mail который вы используете в подписях на данном сайте, в противном случае система сама сгенерирует для вас аватар.