Автор Тема: Всем обладателям транспортных средств посвящается...  (Прочитано 251052 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Поляк

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 476
 • Лайков: 0
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск, восток
Действие даного знака распростроняеться теперь на край дороги за ним и столбом до первого перекрестка.... по моему так...

Оффлайн AVK

 • Мафия
 • Ветеран
 • *
 • Сообщений: 3678
 • Лайков: 6
 • Пол: Мужской
 • Червяка мутило от слов "рыболов-спортсмен"
 • Местоположение: г. Луганск, ул. Победоносная
Действие даного знака распростроняеться теперь на край дороги за ним и столбом до первого перекрестка.... по моему так...
ага. ДАИшники и берут деньги с водителей, не обративших внимание на нововведение. Но стоит им указать на стрелку закрашенную, пожимают плечами и уходят... СТРЕЛКА ТО ВИСИТ!!! :)

Оффлайн Zmey

 • Administrator
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 1949
 • Лайков: 65
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск,Славяносербск
  • Рыбалка в Луганском регионе...
Народ подолью маслеца в огонь.... Предупреждаю многа букав, но автолюбителям думаю стоит прочитать....  reed

Что вы думаете по этому поводу...

Интересный Приказ МВД вступает в силу с 28.11.08...
Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 13 жовтня 2008 року N 534

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2008 р. за N 1107/15798

Відповідно до вимог Законів України "Про міліцію", "Про дорожній рух", постанов Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року N 341 "Про Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ" (зі змінами), від 9 серпня 2007 року N 1036 "Про деякі питання реформування системи державного технічного огляду колісних транспортних засобів" і від 9 липня 2008 року N 606 "Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації (далі - Порядок), що додається.

2. Цей Порядок набирає чинності відповідно до законодавства.

3. Начальникам ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі організувати роботу підрозділів Державтоінспекції з контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації відповідно до цього Порядку.

4. Департаменту Державтоінспекції МВС (Коломієць С. Г.):

4.1. У п'ятиденний строк після підписання наказу забезпечити його подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4.2. Організувати виготовлення бланків документів, передбачених цим Порядком, та постачання їх підрозділам Державтоінспекції.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра генерал-лейтенанта міліції Савченка О. І.

6. Наказ надіслати за належністю.

Міністр
Ю. В. Луценко
ПОГОДЖЕНО:

Міністр транспорту та зв'язку
України

Й. Вінський
Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва

К. О. Ващенко
Перший заступник Голови
Антимонопольного комітету
України

Ю. Г. Кравченко
Голова Державного комітету
України з питань технічного
регулювання та споживчої
політики

Л. В. Лосюк
Міністр охорони навколишнього
природного середовища

Г. Філіпчук

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства внутрішніх справ України
від 13 жовтня 2008 р. N 534

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
17 листопада 2008 р. за N 1107/15798

ПОРЯДОК
здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає процедуру проведення перевірок технічного стану колісних транспортних засобів (далі - КТЗ) під час їх експлуатації в період між державними технічними оглядами.

2. На автомобільних дорогах і вулицях можуть бути перевірені КТЗ незалежно від їх призначення, місця реєстрації та належності, крім автомобілів: швидкої медичної допомоги, оперативних та аварійно-рятувальних служб, військових і дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, а також тих, що рухаються в колонах.

3. За результатами перевірки складається Акт перевірки технічного стану колісного транспортного засобу (далі - Акт перевірки) за формою, наведеною у додатку до цього Порядку, копія якого надається водієві КТЗ.

II. Організація роботи щодо перевірки технічного стану КТЗ

1. Перевірка технічного стану КТЗ проводиться працівниками автомобільно-технічної інспекції підрозділів Державтоінспекції (далі - працівники АТІ) не менше одного разу на тиждень за окремо розробленою та затвердженою керівництвом управлінь (відділень) ДАІ ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі дислокацією.

2. Перевірка технічного стану КТЗ може здійснюватися спільно з уповноваженими представниками Міністерства охорони навколишнього природного середовища України під час проведення цільових заходів щодо контролю за дотриманням нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах двигунів КТЗ.

3. Перевірка технічного стану автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів за встановленими маршрутами, проводиться в місцях їх стоянки або в початкових, проміжних чи кінцевих пунктах маршруту.

4. Перевірка технічного стану КТЗ здійснюється в місцях, де їх зупинка і стоянка не заборонені ПДР та вони не створюють перешкоди в дорожньому русі іншим учасникам.

5. Зупинення і перевірка КТЗ проводяться з дотриманням заходів особистої безпеки відповідно до вимог наказу МВС від 13.11.2006 N 1111 "Про затвердження Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.11.2006 за N 1243/13117.

Час на проведення перевірки одного КТЗ не повинен перевищувати 20 хв.

6. Технічний стан та обладнання КТЗ під час їх експлуатації перевіряється візуально та з використанням засобів вимірювальної техніки відповідно до ДСТУ 3649-97 "Засоби транспортні дорожні. Експлуатаційні вимоги безпеки до технічного стану та методи контролю" без втручання в роботу (розбирання) вузлів та агрегатів КТЗ, які перевіряються.

У разі незгоди водія з результатами перевірки КТЗ, а також перевірки КТЗ, які належать іноземцям, застосовуються засоби фото- і кінозйомки, відеозйомки для збереження результатів цієї перевірки.

6.1. Візуально перевіряються складові частини КТЗ, перелічені в підпунктах b, f, g, h, i, k, l пункту 14 Акта перевірки.

6.2. З використанням засобів вимірювальної техніки перевіряються складові частини КТЗ, перелічені в підпунктах a, c, d, e, f пункту 14 Акта перевірки.

7. Складений працівником АТІ Акт перевірки не є підставою для оформлення результатів проведення державного технічного огляду.

8. Контроль технічного стану КТЗ не здійснюється, якщо водієм надано протокол перевірки технічного стану цього транспортного засобу, виданий уповноваженим суб'єктом господарювання на проведення перевірки технічного стану, або міжнародний сертифікат технічного огляду, виданий центром технічного огляду для засобів, що виконують міжнародні перевезення вантажів і пасажирів, з моменту дати оформлення яких пройшло не більше 45 діб та за відсутності явних ознак, що свідчать про технічну несправність КТЗ, його переобладнання або пошкодження внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

9. У разі виявлення технічних несправностей складових частин КТЗ, перелічених у підпунктах a, c, d, e, g, j пункту 14 Акта перевірки, працівник АТІ робить відповідну відмітку в пункті 17 Акта перевірки, а також складає протокол про адміністративне правопорушення.

10. Здійснення контролю технічного стану КТЗ під час їх експлуатації не належить до переліку платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами Міністерства внутрішніх справ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року N 795, і кошти за це не стягуються.

11. Результати перевірки, проведеної працівником АТІ, можуть бути оскаржені в установленому законодавством порядку.

III. Порядок складання Акта перевірки технічного стану колісного транспортного засобу

1. Записи в Акті перевірки мають бути чіткими, розбірливими, а прізвище, ім'я та по батькові водія КТЗ, його місце проживання, а також прізвище, ім'я та по батькові особи, яка склала Акт перевірки, записуються друкованими літерами.

2. Під час заповнення пункту 12 Акта перевірки навпроти певного типу КТЗ, що перевіряється, проставляється відмітка "Х".

3. У пункті 14 Акта перевірки під час перевірки технічного стану заповнюються підпункти a, b, c, d, e, f, g, h, i, j, k, l, в одній з трьох граф (перевірено, не перевірено, не відповідає вимогам) проставляється відмітка "Х" у таких випадках:

- у разі, якщо перевірка технічного стану щодо зазначених пунктів проводилася, то в першій графі (перевірено) проставляється відмітка "Х";

- якщо перевірка не проводилась, відмітка "Х" проставляється в другій графі (не перевірено);

- у разі виявлення технічних несправностей або переобладнання КТЗ з порушенням вимог стандартів, правил і нормативів відмітка "Х" проставляється в третій графі (не відповідає вимогам).

4. Пункт 15 Акта перевірки заповнюється з урахуванням підпунктів a, c, d, e, g, j.

Якщо хоча б в одному із зазначених підпунктів буде зроблено відмітку в третій графі "не відповідає вимогам", експлуатація КТЗ забороняється.

5. У пункті 16 Акта перевірки працівник АТІ зазначає короткий опис несправностей, які виявлені під час перевірки, а також у разі застосування засобів фото- і кінозйомки, відеозйомки - проставляє про це відповідну відмітку.

6. У разі коли перевірка технічного стану проводилася з використанням засобів фото- і кінозйомки, відеозйомки матеріали фото- і кінозйомки, відеозйомки долучаються до оригіналу Акта перевірки і є його невід'ємною частиною. На кожному матеріалі зазначаються дата і час зйомки, дублюється інформація, визначена в пунктах 4 - 12 протоколу, а також якому з підпунктів пункту 15 вони відповідають.

7. У складеному Акті перевірки працівник АТІ ставить свій підпис та особистий штамп.

IV. Порядок обліку та зберігання матеріалів за результатами здійснення контролю технічного стану КТЗ

1. Складені акти перевірки та матеріали фото- і кінозйомки, відеозйомки, якщо такі робились під час перевірки (далі - матеріали), протягом доби реєструються в підрозділі Державтоінспекції.

2. Складений Акт перевірки на КТЗ, зареєстрований в іншій місцевості, у триденний термін разом з іншими матеріалами направляється до підрозділу Державтоінспекції за місцем державної реєстрації КТЗ.

3. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється відповідно до вимог наказу МВС від 22.10.2003 N 1217 "Про виконання Закону України від 5 квітня 2001 року "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення Правил дорожнього руху" (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.10.2003 за N 974/8295.

4. У разі виявлення в КТЗ, що належать іноземцям, технічних несправностей та переобладнання КТЗ з порушенням вимог стандартів, правил і нормативів, перелічених у підпунктах a, c, d, e, g, j пункту 14 Акта перевірки, копія протоколу про адміністративне правопорушення в триденний термін разом з копіями матеріалів перевірки надсилаються до МВС.

5. Контроль за дотриманням порядку обліку, зберігання матеріалів перевірки технічного стану КТЗ покладається на керівника відділу (відділення) Державтоінспекції (автомобільно-технічної інспекції).

6. Перевірки дотримання порядку проведення технічного стану КТЗ під час їх експлуатації та обліку цієї роботи в підпорядкованих підрозділах здійснюються працівниками АТІ управлінь (відділів) Державтоінспекції ГУМВС, УМВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі щокварталу.

7. Справи з матеріалами перевірок технічного стану КТЗ зберігаються протягом трьох років.

Начальник
Департаменту ДАІ МВС
генерал-майор міліції

С. Г. Коломієць

Додаток
до Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації

АКТ
ПЕРЕВІРКИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ КОЛІСНОГО ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ N ___________

1. Місце проведення перевірки ___________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
(населений пункт, вулиця, N будинку, місце стоянки або початкового, проміжного чи кінцевого пункту
маршруту руху КТЗ)
2. Дата _________________________________ 3. Час _____________________________________
4. Регіон (країна), реєстраційний номер КТЗ ________________________________________________
5. Марка, модель _____________________ 6. Рік виготовлення ________________________________
7. Номер кузова ______________________ 8. Номер шасі (рами) _______________________________
9. Власник КТЗ ________________________________________________________________________
(назва юридичної особи; прізвище, ім'я, по батькові)
10. Представник власника КТЗ ___________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
11. Реєстраційний документ (свідоцтво про реєстрацію ТЗ)
серія ______ номер _________
12. Тип КТЗ ___________________________________________________________________________
(a)

вантажний транспортний засіб (не більше 12 т)
(a1)
легковий автомобіль
(b)
причіп
(c)
автопоїзд
(d)
автобус
(e)
вантажний транспортний засіб (більше 12 т)
(f)
напівпричіп
(g)
сідловий тягач
13. Водій ______________________________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
14. Відомість про результати технічного контролю:

Перевірено
Не перевірено
Не відповідає вимогам
(a) гальмова система та її складники

(b) система випуску

(c) вміст CH / димність випускних газів дизельного двигуна

(d) вміст CO (паливо: бензин, природний газ або зріджений нафтовий газ)

(e) рульове керування та його складники

(f) зовнішні світлові прилади та сигналізації

(g) колеса/шини

(h) підвіска (видимі дефекти)

(i) шасі (видимі дефекти)

(j) переобладнання

(k) інші недоліки (згідно з підпунктом 31.4.7 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 N 1306 (із змінами))

(l) підтікання палива та/або оливи

15. Результат контролю:

- відповідає вимогам безпеки дорожнього руху
- не відповідає вимогам безпеки дорожнього руху
- заборонено експлуатацію транспортного засобу у зв'язку з небезпекою його подальшої експлуатації

16. Короткий опис несправностей ________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
________________________________
17. Інспектор, який перевіряв ____________________________________________________________
(особистий підпис працівника АТІ, П. І. Б. та особистий штамп)
18. Копію Акта перевірки отримав: ________________________________________________________
(підпис, П. І. Б. водія транспортного засобу)

Начальник
Департаменту ДАІ МВС
генерал-майор міліції
С. Г. Коломієць

Оффлайн Axe

 • ЛУГАНСКИЙ КЛУБ РЫБАКОВ
 • Ветеран
 • *
 • Сообщений: 801
 • Лайков: 0
 • Пол: Мужской
Дааа....я это тоже читал ()()
Теперь СО / СН проверят и все бай-бай май Лайф

Оффлайн denikkk

гаманоиды конченые box box box box ,ненавижу этих контрацептивов mafiozo  mafiozo,прикрываются сцуки бумажкками своими...
все пошол курить

Оффлайн FastRiver

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 1549
 • Лайков: 0
 • Пол: Мужской
 • Больно думать? Не пиши.
 • Местоположение: Украина, г.Донецк
  • Понятная рыбалка в Донбассе
Ничего страшного... сейчас кризес окончательно доест гривну и тогда всё станет по старому :(

Оффлайн Zmey

 • Administrator
 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 1949
 • Лайков: 65
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск,Славяносербск
  • Рыбалка в Луганском регионе...
Все что нужно знать автолюбителю при остановке его сотрудником ГАИ...

Оффлайн Дочь Гоши

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3702
 • Лайков: 1
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск, Камброд
(j) переобладнання  - интересно, а что под этим понимается (юридически)

Оффлайн boychook (Роман)

 • LFRS
 • Ветеран
 • *
 • Сообщений: 2146
 • Лайков: 81
 • Пол: Мужской
 • мальчики ловят стоя, а девочки сидя
 • Местоположение: Луганск, Городок ОР
ну впринципе если машина внорме то и не страшно, надо тока за выбросами следить.......

Оффлайн Поляк

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 476
 • Лайков: 0
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск, восток
Я плакал...)))

« Последнее редактирование: Ноябрь 29, 2008, 14:16:20 pm от Поляк »

Оффлайн Alex M

 • ЛУГАНСКИЙ КЛУБ РЫБАКОВ
 • Старожил
 • *
 • Сообщений: 130
 • Лайков: 0
 • Пол: Мужской
 • Делай добро и бросай его в воду, оно добром к тебе
 • Местоположение: Lugansk
Улыбнуло, интересно почитать ответ.

Оффлайн Дочь Гоши

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3702
 • Лайков: 1
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск, Камброд
 :D надо заготовить бланки на базе этого письма и просто вписывать фамилии инспекторов  %))
Представляете что будет при массовом потоке таких писем....

alex_

 • Гость
ну впринципе если машина внорме то и не страшно, надо тока за выбросами следить.......
!!!!!!%))Там ведь прописано кто определяет тех. состояние авто -Голубой погон. А у этого спеца образованя ,2 коридора и корочка МВД на сало выменена.Остановит такое %) иприйдётся ему объяснять, что ты не цв.телев-р и что утебя авто ,а не брычка,а на стеклах грязь аа не тонировка.

Оффлайн boychook (Роман)

 • LFRS
 • Ветеран
 • *
 • Сообщений: 2146
 • Лайков: 81
 • Пол: Мужской
 • мальчики ловят стоя, а девочки сидя
 • Местоположение: Луганск, Городок ОР
если так думать то пешком надо ходить.....
типо того:

Вы пьяны, говорите по телефону, и ктомуже не пристёгнуты. Итого с вас 3000грн.
Товарищ сержант, а нечо что я без машины?
Ну это ты моей жене расскажеш, у неё завтра день рождения........

Оффлайн Дочь Гоши

 • Ветеран
 • *****
 • Сообщений: 3702
 • Лайков: 1
 • Пол: Мужской
 • Местоположение: Луганск, Камброд
А кто знает куда платить штрафы?